Přírodní mořská houba

445 Kč
Ihned k odeslání

Jemná exfoliační síla podpoří krásu pokožky celého těla. Mořská houba Hippospongia Comunnis je 100% ekologická, rozložitelná a nezadržuje bakterie. Je vhodná k pročištění a jemnou masáž kůže. Póry se při použití otevírají, což umožňuje pokožce dýchat a podpoří se tak krevní oběh. Napříč její hedvábné struktuře je velice pevná a má dlouhou životnost. Houba je hypoalergenní a přirozeně exfoliační. Je vhodná i pro děti.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemná exfoliační síla podpoří krásu pokožky celého těla. Mořská houba je 100% ekologická, rozložitelná a nezadržuje bakterie. Je vhodná k pročištění a jemnou masáž kůže. Póry se při použití otevírají, což umožňuje pokožce dýchat a podpoří se tak krevní oběh. Napříč její hedvábné struktuře je velice pevná a má dlouhou životnost. Houba je hypoalergenní a přirozeně exfoliační. Je vhodná i pro děti.

Houba Hippospongia Comunnis je nejkvalitnější dostupná mořská houba na trhu. Vyznačuje se prvotřídní kvalitou, hedvábnou měkkostí a silnou odolností. Roste v hloubkách 15–70 m ve Středozemním moři. Jedná se o královnu mezi mořskými houbami vhodnou k péči o kůži dospělých i miminek.

Použití:

Houbu namočte do vody a jemně krouživými pohyby promasírujte pokožku celého těla. Po skončení procedury houbu propláchněte čistou vodou a vyždímejte. Nechte ji na vzduchu vysušit.

Původ:

Řecko

Prodejce:

GOODIE s.r.o. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: