Doručení s garancí do Vánoc 20.12. 12:00 Dovolená 27.-29.12.

Sojová svíčka Lady Million

299 Kč
Ihned k odeslání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sojová vonná svíčka ve skle - typ vůně: Lady Million

Sojová vonná svíčka Lady Million. Tato bohatá kompozice naznačuje bohatství a vyrovnanost, a proto působí přístupně a svěže. Po ostrém otevření malin a neroli se vůně prohloubí do fascinující květinové směsi s jasmínem a květem afrického pomerančovníku v srdci. Teplé medové tóny zdůrazňují sladkou kvalitu této vůně. Tato mimořádná hra kontrastů zprostředkovává výrazný, a přesto neustále elegantní odstín luxusu a extravagance, který nelze nezávidět.

Vlastnosti
Výška: 85 mm
Průměr: 73mm
Doba hoření: cca 40 - 45 hodin.
Hmotnost náplně: +/- 175 g

Vonné poznámky:
Svrchní tóny: malina, neroli
Srdce: gardénie, arabský jasmín, květ afrických pomerančů
Základ: bílý med, ambra, pačuli

K plnění svíček byl použit ekologický, přírodní sójový vosk, obohacený o vonné kompozice připomínající parfémy renomovaných firem.
Svíčka je navíc vybavena dřevěným knotem, zajišťujícím rovnoměrné hoření a jemný "syčivý" zvuk při hoření.
Vonné svíčky Ravina jsou navrženy tak, aby dokonale zapadly do vašeho domova. Výroba je založena na nejkvalitnějším přírodním sójovém vosku a luxusních esencích s vůní vybraných parfémů, ovoce nebo květin. Dopřejte si příjemné zážitky a estetickou dekoraci s vonnými svíčkami v minimalistickém skleněném rámu. Každá svíčka obsahuje přírodní dřevěný knot, díky kterému hoří postupně a rovnoměrně, což zabraňuje vzniku tzv. trychtýř.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: