Liposomální Glutathione 60 ks

899 Kč
Ihned k odeslání

Gluthation je jeden z nejvýznamnějších antioxidantů. Dokáže chránit organismus před volnými radikály.  Kromě odstraňování toxinů z těla a ochraně před oxidačním stresem, aktivuje působení enzymů, přispívá k acidobazické rovnováze. Příznivě působí na hormonální rovnováhu. Vzniká v játrech a je součástí metabolických i jiných procesů v těle. Působí jako neuromodulátor a neurotransmiter, přímo ovlivňuje funkci mozku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gluthation je jeden z nejvýznamnějších antioxidantů. Dokáže nejlépe chránit organismus před volnými radikály a oddaluje procesy stárnutí. 

  • stabilní forma glutathionu v liposomální formě
  • antioxidant
  • ochrana proti oxidačnímu stresu
  • veganské kapsle 

Jak glutathion působí v těle?

Působením volných radikálů se v těle vyskytuje toxický peroxid vodíku. Ten se díky glutathionu, který působí jako koenzym enzymů glutathionreduktázy a glutathionperoxidázy mění v těle na neškodný kyslík a vodu. Kromě odstraňování toxinů z těla a ochraně před oxidačním stresem, aktivuje působení enzymů, přispívá k acidobazické rovnováze. Příznivě působí na hormonální rovnováhu. Vzniká v játrech a je součástí metabolických i jiných procesů v těle. Působí jako neuromodulátor a neurotransmiter, přímo ovlivňuje funkci mozku.

Kde se glutathion vyskytuje?

Glutathion se přirozeně vyskytuje v mase, ovoci, zelenině, v pivovarských kvasnicích, ořechách a luštěninách. Jeho tvorbu podpoříte částečně konzumací těhto potravin, ale také pravidelným aerobním cvičením. Vitamín C, selen, rybí tuk a ostropestřec působí s gluthationem ve vzájemné synergii.

Kdo by měl glutathion užívat?

Hladina glutathionu se snižuje s rostoucím věkem, při vysoké fyzické i psychické zátěži, při pobytu ve znečištěném prostředí, při kouření, vystavování se UV záření a při špatné životosprávě. Pokud jste vystaveni dlouhodobě těmto vlivům, doporučujeme glutathion užívat.

Složení:

L-glutathion (redukovaný), Liposomální patentovaná směs. 

Obsah látek: 1 dávka (2 kapsle) 
L-glutathion (redukovaný)           300 mg*
Liposomální proprietární směs   450 mg*
*Denní referenční hodnota příjmu není stanovena.

Dávkování:

Denní doporučená dávka je 2 kapsle v jednom podání. Nejlépe během jídla.  

 

Prodávající:

GOODIE s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: